درباره ما


Image Intro

موسسه کاریابی و مشاوره شغلی فرهیختگان دانشگاه

با توسعه تکنولوژی و اینترنت، موسسه کاریابی و مشاوره شغلی فرهیختگان دانشگاه تصمیم بر آن گرفت تا با ورود به این عرصه و انتقال تجربیات خود به فضای مجازی محیطی امن و پویا را برای کارجویان و کارفرمایان محترم فراهم نماید.

موسسه کاریابی فرهیختگان دانشگاه با حدود یک دهه تجربه و تلاش برای توسعه اشتغال، نخستین کاریابی مجازی(الکترونیکی) با مجوز وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی است که به دریافت این مجوز در سطح کشور نائل آمده است.

این موسسه در زمینه ارائه خدمات اشتغال به صنوف مختلف اعتبار لازم راکسب کرده تا با اعتماد این عزیزان بتواند هر چه بهتر کارجویان مستعد را یاری نماید.

موسسه کاریابی و مشاوره شغلی فرهیختگان دانشگاه بستری فراهم نموده تا کارفرمایان و کارجویان گرامی چه در محیط موسسه به شیوه حضوری و یا تلفنی و چه اکنون که در حوزه مجازی(وب) با ما در ارتباط هستید، تمام سعی خود را بر این نهاده تا بسیار ساده و کاربردی کارجویان محترم شغل دلخواه خود را جستجو نموده و کارفرمایان گرامی نیز نیروهای متناسب با نیاز خود را انتخاب نمایند.

ما با توجه به نیازهای روز جامعه و درک بهتر در زمینه بکارگماری کارجویان محترم در جهت سهولت رفت و آمد و همچنین سریعتر شدن امور اشتغال اعم از جستجوی تمامی فرصت های شغلی موسسه با شیوه های مختلف و نو و ثبت نام کارجویان و دریافت معرفی نامه و... به صورت غیر حضوری، مجوز موسسه مشاوره شغلی و کاریابی الکترونیکی (مجازی) را از وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اخذ نمودیم تا نیاز های کاربران در محیط مجازی(وب) را نیز پاسخگو باشیم.

همچنین امکانی برای کارفرمایان گرامی تدارک دیده شده است تا این قشر که فرصت زمان اندکی دارند، با ثبت نام و ثبت فرصت شغلی خود بتوانند به آسودگی نیروهای مورد نیاز خود را انتخاب نموده و کارجویان نیز در کوتاهترین زمان فرصت های شغلی کارفرمایان را ملاحظه نمایند.

از دیگر ویژگی های وبسایت کاریابی الکترونیکی(مجازی)؛ صرفه جویی در وقت است؛ کارجویان و کارفرمایان محترم می توانند به صورت 24 ساعته در شبانه روز از تمامی امکانات موسسه که سابق بر این به صورت حضوری و یا تلفنی استفاده می نمودند، برخوردار گردند.

ما تلاش داریم تا تمامی شهروندان عزیز به ساده ترین شکل و کمترین هزینه نیاز اشتغال خود را مرتفع نمایند.

در پایان از خداوند منان می خواهیم تا ما را در تحقق اهدافمان که همانا تسریع در امور اشتغال جوانان این مرز و بوم است یاری کند، و تلاش کنیم به این سخن گران مایه مقام معظم رهبری که فرمودند: بزرگترین جهاد امروز ما اشتغال و کارآفرینی برای جوانان است جامه عمل بپوشانیم.

انشاءالله با استفاده از تمامی امکانات به روز و کاربردی، در پیشبرد اهداف نظام جمهوری اسلامی ایران در زمینه اشتغال، تلاشی هر چند کوچک اما صادقانه انجام دهیم.