کارفرمایان گرامی


با ارائه فرصت های شغلی خود می توانید از بانک اطلاعاتی کارجویان موسسه کاریابی، پرسنل و نیروهای مورد نیاز خود را دعوت به مصاحبه نموده و استخدام نمایید.

جهت تسهیل امور کارفرمایان محترم؛ در صورت نداشتن فرصت کافی برای ثبت فرصت های شغلی، جستجوی کارجویان و ...، می توانید با پرسنل موسسه کاریابی و مشاوره شغلی فرهیختگان دانشگاه تماس حاصل فرمایید و نیروی مورد نیازتان را درخواست نمایید.

پرسنل ما نیروی متناسب با معیارهای شما را معرفی نموده و امور مربوط به تسهیلات حق بیمه کارفرمایان را در اسرع وقت برای شما انجام می دهند.

بانک اطلاعاتی کارجویان موسسه کاریابی با بیش از ۱۰,۰۰۰ نیروی آماده به کار در سطوح تحصیلی مختلف و مهارت های شغلی متنوع، متناسب با کار و نیاز شما در وبسایت قرار گرفته است.

همچنین انجام امور پروژه ای توسط کارجویان ما فراهم آمده تا کارفرمایانی که برای مدت کوتاهی نیاز به نیروی ماهر دارند از این خدمت استفاده نمایند.

کارفرمایان محترم؛ تسهیلات معافیت حق بیمه(ماده ۸۰) در برنامه پنجم و ششم توسعه در نظر گرفته شده است و به شما این امکان را می دهد از ۵۰% معافیت حق بیمه برای کارکنان و کارمندان خود بهره مند شوید.

انجام این امور نظیر تشکیل پرونده، معرفی نیرو و ... در اختیار موسسه کاریابی با نظارت اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی می باشد و ما در اسرع وقت با مناسبترین قیمت خدمات مذکور را انجام می دهیم.

باشد تا با یاری حق تعالی و پشتیبانی شما کارفرمایان محترم تلاشی مثمرثمر در زمینه اشتغال جوانان این مرزو بوم انجام دهیم.